Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Iraq

Īpašums pārdošanai Irākā

Irāka, oficiāli Irākas Republika, ir Rietumāzijas valsts. Tas robežojas ar Turciju ziemeļos, Saūda Arābiju un Kuveitu dienvidos, Sīriju ziemeļrietumos, Jordāniju rietumos un Irānu austrumos. Tās galvaspilsēta ir Bagdāde.

Erbila ir ceturtā lielākā Irākas pilsēta pēc Bagdādes, Basras un Mosulas. Tas atrodas 80 kilometrus uz austrumiem no Mosulas un ir Irākas Kurdistānas galvaspilsēta. Erbil ir viena no labākajām vietām, kur Irākā pērk īpašumu, kas paredzēts pārdošanai. Erbila tiek uzskatīta par vienu no vecākajām nepārtraukti apdzīvotajām pilsētām pasaulē, un pilsētas dzīves ieraksti ir datēti ar 6000 a.c.

Erbila ir Kurdistānas reģiona ekonomiskais galvaspilsēta un saglabā ievērojamu lomu Irākā, piesaistot lielu skaitu cilvēku, kuri cenšas izmantot pilsētas ekonomisko izaugsmi un drošību. Paredzams, ka ar lielajām Kurdistāna ogļūdeņražu rezervēm un drošību salīdzinājumā ar pārējo valsti ekonomika atbalstīs tās izaugsmi, vēl vairāk palielinot pieprasījumu pēc nekustamajiem īpašumiem un sociālās infrastruktūras.

Iedzīvotāju skaita pieaugums kopā ar paredzamo ekonomisko izaugsmi turpina palielināt pieprasījumu pēc nekustamā īpašuma projektiem (dzīvojamiem, komerciāliem, Irākā pārdodamiem īpašumiem un viesnīcām) un sociālās infrastruktūras projektiem, piemēram, izglītības un veselības iestādēm reģionā.

Tomēr galvenās bažas joprojām rada politiskais risks. Nesenie fiziskie strīdi ar Bagdādi ir raduši bažas par attiecību pasliktināšanos starp Erbilu un centrālo valdību. Tomēr tas pašlaik ir līdzsvarā ar vardarbības pieaugumu Irākā, kas nav kurdi, un iespējamajām miera dividendēm kopš nesenās tuvināšanās.

Dzīvojamo nekustamo īpašumu tirgū Erbilā ir vērojama pastāvīga izaugsme. Tirgus pamatrādītāji joprojām ir spēcīgi, un to atbalsta lēnais piedāvājuma pieaugums. Valdības pētījumi lēš, ka nākamo 5 gadu laikā ir vajadzīgi pavisam 112 500 mājokļu. Spriežot pēc celtniecības darbībām pilsētā, tomēr ir šaubas, vai šis daudzums mājokļu tiks piegādāts savlaicīgi. Šis aprēķins attiecas arī tikai uz iedzīvotāju skaita pieaugumu un neņem vērā pieprasījumu, ko rada pircēji, kurus interesē pārdošanai paredzētie īpašumi no citām Irākas vietām, kas varētu radīt turpmāku spiedienu uz piegādi

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Al-Jumaja ir viens no labākajiem organizētajiem rajoniem Bagdādē, kas ir izvēlēts universitāšu pasniedzēju rezidentiem. Esmu 3 stāva mājas īpašnieks, ...
Cod. 27858

PARDOŠANA Villa, Iraq, Baghdad, Baghdad, Baghdad

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Villa

220 m²
villa pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB